Beyoğlu Öğretmenevi 22. Yılını kutluyor

                Beyoğlu öğretmenevi 22 AralıkCumartesi günü kurum idaresi, kurum personeli ve aileleri ile eğitim camiasından değerli misafirlerinin katılımıyla 22.yılını kutladı.Gecede Kurumun üç yıllık çalışmalarının yer aldığı barkovizyon gösterisi misafirlere izletildi.
22 yıl pasta kesimi yapıldı misafirlere Beyoğlu öğretmenevi rozeti dağıtıldı. Keman ve piyano dinletisiyle gece son buldu.
Gecede konuşma yapan Beyoğlu öğretmenevi müdürü İlker ERARSLAN:

                Beyoğlu öğretmenevi 1990 tarihinden bu yana başta öğretmenevimiz olmak üzere tüm misafirlerine kaliteli ve yenilikçi hizmetler veren, Türkiye’nin en önemli ve alanında öncü kurumlarının başında gelmektedir.Kurumumuz 22 yıldır görev ve sorumluluklarını, üstün bir hizmet anlayışıyla ve başarıyla yerine getirmenin gayreti içindedir.Kurumumuz mali istikrarı sağlamış, özgün çalışmalarla tercih edilen sosyal,kültürel etkinliklerin yapıldığı bir eğitim merkezi haline gelmiştir.Ayrıca örnek olacak proje ve çalışmalara imza atmış, marka değeri olan kendine özgü ürünleri üretmiştir. Uygulamış olduğu personel eğitim programlarıyla güler yüze dayalı empati odaklı bir anlayışla hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.
                Kurumumuzun geride bıraktığı 22 yıllık deneyimi ve tecrübesiyle zamanını günü kurtarmaya değil, geleceği planlamakla geçirmektedir.Biz inanıyoruz ki yıl dönümlerimizde  de farkındalık oluşturacak yenilikler ve hizmetlerle sizinle birlikte olacağız.
                Kurumumuza bu güne kadar katkıda bulunan tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyor, müdür yardımcılarıma ve kurum personeline oluşturmuş oldukları eserin gururunu yaşamalarını diliyor ve kendilerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Beyoğlu Öğretmenevi Müdürü                         

İlker ERARSLAN                               

 

 

 

Ana Sayfa Hakkımızda Restorantlar Odalarımız Etkinlikler Lobi & Kafe İletişim Üyelik İşlemleri Konaklama Fiyatları
 
 

 

 

   
Telefon : 0(212) 252 43 43 Fax: 0 (212) 252 54 79
Adres : Meşrutiyet Cad. No:58 Tepebaşı Beyoğlu / İSTANBUL
Tasarım ErBaSoft.com